Söndag den 29 maj firar vi alla mammor med flagga, sång och tårta såklart. Direkt efter det springer en ny generation ut ur gymnasiet för sista gången.
Här på sidan hittar du inspirerande och kreativa recept, massor av kvalitativa produkter och dekorationer till Mors dag och Studenten samt smarta förpackningar för take away.
Använd vårt marknadsföringsmaterial. Ladda upp genom att ladda ner passande affischer och bilder till sociala medier.
Vi har även fyllt sidan med flera inspirerande och kreativa recept. Välj det som passar din produktion och bjud på ett riktigt firande i butiken.
Blåbärsmoussetårta - laktosfri
Här har vi samlat massor av kvalitativa produkter och pynt, alla perfekta till baket samt smarta förpackningar för take away som passar perfekt i dessa tider.
Hitta dina favoritprodukter
Du kanske också är intresserad av...
Så tar KåKå ansvar för planeten
Inspireras till nya koncept
Säkra produkter med högsta kvalitet