Contact persons

Thore Svensson - VD
Telefonnummer 040-641 95 01

Jennie Körner - CDO
Telefonnummer 040-661 96 13

Fredrik Björkman - Ekonomidirektör
Telefonnummer 040-641 95 31
fredrik.bjorkman@kaka.se

Hans Mars - Försäljningsdirektör
Telefonnummer 040-641 95 03
hans.mars@kaka.se

Alexander Grahn - COO
Telefonnummer 040-641 95 41
alexander.grahn@kaka.se

Fredrik Wendt - Försäljningsdirektör Industri
Telefonnummer 040-641 95 56
fredrik.wendt@kaka.se

Peder Mattsson - HR Manager
Telefonnummer 070-910 03 10
peder.mattsson@kaka.se

Kristina Jonsson - Kvalitets- och Miljöchef
Telefonnummer 040-641 95 55
kristina.jonsson@kaka.se

Mats Olsson - VD Tredo
Telefonnummer 040-641 95 02
mats.olsson@kaka.se

Cecilia Nilsson - Inköps- och Kategoridirektör
Telefonnummer 040-641 95 11
cecilia.nilsson@kaka.se
Peder Mattsson - HR Manager
Telefonnummer 0709-100 310

Andrea Jonsson - HR-generalist
Telefonnummer 040-641 95 35

Jonna Persson - HR-administratör
Telefonnummer 040-661 96 02
jonna.persson@kaka.se
Hans Mars - Försäljningsdirektör
Telefonnummer 040-641 95 03

Otto Ödman - Försäljningschef Kedjekunder
Telefonnummer 031-335 59 94

Joakim Knutsson - Regional Försäljningschef Syd
Telefonnummer 040-661 96 23

Jonas Olsson - Regional Försäljningschef  Öst
Telefonnummer08-564 709 24
jonas.olsson@kaka.se

Micael Edelborg - Digital Försäljningschef
Telefonnummer 019-21 97 24

Anders Johansson - Säljansvarig Glass
Telefonnummer 031-335 59 96

Lisa Löfstrand - KAM Affärsutvecklare
Telefonnummer 08-564 709 18

Mats Persson - KAM Kedjekunder
Telefonnummer 031-335 59 98
Dan Lind - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 040-641 95 60

Klas Sjölin - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 040-661 96 14

Henrik Jöquist- Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 040-641 95 13
henrik.joquist@kaka.se

Johnny Olausson - Affärsutvecklare Butiksbageri
Telefonnummer 040-641 95 44
johnny.olausson@kaka.se

Johan Landerhjelm - Teknisk Support Bageri/Konditori
Telefonnummer 040-641 95 63

Innesäljare

Anna Bro - Teamledare
Telefonnummer 040-641 95 36

Alexandra Karlsson  (f-ledig) - Innesäljare 
Telefonnummer 040-641 95 09

Patricia Andersson - Innesäljare
Telefonnummer 040-661 96 12

Mattias Wedin - Innesäljare
Telefonnummer 040-661 96 19

Eleonor Hättmark - Innesäljare
Telefonnummer 040-641 95 37
eleonor.hattmark@kaka.se

Richard Hellström - Innesäljare
Telefonnummer 040-641 95 17
richard.hellstrom@kaka.se
Margit Andersson - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 031-335 59 91
margit.andersson@kaka.se

Magnus Pettersson - Affärsutvecklare Butiksbageri
Telefonnummer 031-335 59 93
magnus.pettersson@kaka.se

Innesäljare

Monica Konjevod - Innesäljare
Telefonnummer 031-335 59 92
Jonas Olsson - Regional försäljningschef
Telefonnummer 08-564 709 24
jonas.olsson@kaka.se

Lennart Olofsson - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 0703-09 83 04

Christer Johansson - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 08-564 709 19

Magnus Tidblom - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 08-564 709 16
magnus.tidblom@kaka.se

Henrik Rosenqvist - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 08-564 709 14
henrik.rosenqvist@kaka.se

Patrik Lundén - Affärsutvecklare Bageri/ Konditori
Telefonnummer 08-564 709 04
patrik.lunden@kaka.se

Emmi Hansen (f-ledig) - Affärsutvecklare Butiksbageri
Telefonnummer 08-564 709 13
emmi.hansen@kaka.se

Per Bernhardsson - Affärsutvecklare Butiksbageri
Telefonnummer 08-564 709 22
per.bernhardsson@kaka.se

Jonas Rosén - Teknisk Support Bageri
Telefonnummer 08-564 709 21
jonas.rosen@kaka.se

Innesäljare

Inger Gustafsson - Teamledare
Telefonnummer 08-564 709 05

Susanne Nilsson - Innesäljare
Telefonnummer 08-564 709 07

Jeanette Lovén - Innesäljare
Telefonnummer 08-564 709 12

Anna Heneskär - Innesäljare
Telefonnummer 08-564 70 906
anna.heneskar@kaka.se
Thomas Angantyr - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 019-21 97 23

Thomas Johansson - Affärsutvecklare Bageri/Konditori
Telefonnummer 019-21 97 22
thomas.johansson@kaka.se

Innesäljare

Annika Hilmersson - Teamledare
Telefonnummer 019-21 97 29

Ann Cederlöv - Innesäljare
Telefonnummer 019-21 97 28

Sara Schöllin - Innesäljare
Telefonnummer 019-21 97 25

Jenny Thuresson (f-ledig) - Innesäljare
Telefonnummer 019-21 97 15
Fredrik Wendt - Direktör
Telefonnummer 040-641 95 56

Elmedin Novljakovic - Key Account Manager
Telefonnummer 040-661 96 03

Anders Åkesson - KAM Industri & Commodities
Telefonnummer 040-661 96 33
anders.akersson@kaka.se

Micael Nilsson - KAM Industri
Telefonnummer 040-661 96 20
micael.nilsson@kaka.se

Ann-Sofie Cedermarker - Kundservice
Telefonnummer 040-641 95 16
Håkan Kristensson - Affärschef Non Food
Telefonnummer 040-641 95 43

Nicklas Skillinghaug - Key Account Manager
Telefonnummer 08-564 709 08

Anna Jacobsson- Affärsutvecklare Non Food
Telefonnummer 019-21 97 41
anna.jacobsson@kaka.se

Mathias Fridolf - Affärsutvecklare Non Food
Telefonnummer 040-661 96 01
mathias.fridolf@kaka.se

Therese Evain - Affärsutvecklare Non Food
Telefonnummer 08-564 709 17
therese.evain@kaka.se

Birgitta Linné- Operativ Inköpare, Säljsupport
Telefonnummer 040-641 95 79
birgitta.linne@kaka.se

Marcus Syversson- KAM / Retail
Telefonnummer 070-830 00 73
marcus.syversson@kaka.se

Jonathan Valli Pätsi - Affärsutvecklare NonFood
Telefonnummer 031-335 59 95

Anna Rydén- Operativ Inköpare
Telefonnummer 040-661 96 17
anna.ryden@kaka.se
Kristina Jonsson - Kvalitets- och miljöchef
Telefonnummer 040-641 95 55

Jessica Segerby (f-ledig) - Kvalitetsingenjör
Telefonnummer 040-661 96 30

Erik Lidgren - Kvalitetsingenjör
Telefonnummer 040-641 95 34

Jonas Sandberg - Kvalitetsassistent
Telefonnummer 040-641 95 57
Elin Vigre Steineck - Marknadschef
Telefonnummer 040-641 95 21

Pia Linde - Grafisk formgivare
Telefonnummer 040-641 95 08

Caroline Lantau  (f-ledig)- Grafisk formgivare
Telefonnummer 040-641 95 09

Halyna Leskiv - Content Manager
Telefonnummer 040-661 96 18

Robert Lithner - Digital Kommunikatör
Telefonnummer 040-661 96 24
Alexander Grahn - COO
Telefonnummer 040-641 95 41

Magnus Hellman - Innovations -och Produktutvecklingschef
Telefonnummer 040-641 95 24
magnus.hellman@kaka.se

Christian Eek - Produktutvecklare
Telefonnummer 040-661 96 07
christian.eek@kaka.se

Yohan Volle - Produkt- och Affärsutvecklare Bake Off & MAT
Telefonnummer 040-661 96 05
yohan.volle@kaka.se

Cecilia Nilsson - Inköps- och Kategoridirektör
Telefonnummer 040-641 95 11
cecilia.nilsson@kaka.se

Kristian Lindvall - Strategisk inköpare
Telefonnummer 040-661 96 10
kristian.lindvall@kaka.se

Rebecca Lindell - Taktisk inköpare
Telefonnummer 040-661 96 29
rebecca.lindell@kaka.se

Nina Ghaffari - Taktisk inköpare
Telefonnummer 040-641 95 22
nina.ghaffari@kaka.se

Sofia Nimark Kårén - Strategisk inköpare
Telefonnummer 040-641 95 59
sofia.nimark@kaka.se

Stina Adamsson - Artikeladministratör
Telefonnummer 040-641 95 51
stina.adamsson@kaka.se

Jörgen Lundh - Produktutvecklare
Telefonnummer 040-661 96 34
jorgen.lundh@kaka.se

Carolina Magnusson - Produktutvecklingsassistent
Telefonnummer 040-661 96 26
carolina.magnusson@kaka.se

Gabriella Strömberg - Koordinator / Projektledare
Telefonnummer 040-641 95 20
gabriella.stromberg@kaka.se

Lena Ullen - Controller
Telefonnummer 040-641 95 47
Fredrik Björkman - Ekonomidirektör
Telefonnummer 040-641 95 31

Anna Johnsson - Redovisningsansvarig
Telefonnummer 040-641 95 32

Alexandra Williams - Business Controller
Telefonnummer 040-641 95 62

Niclas Magnusson - Leverantörsreskontra
Telefonnummer 040-661 96 09

Johanna Nordenberg (f-ledig) - Kundreskontra
Telefonnummer 040-641 95 33

Anna-Johanna Svantesson - Kundreskontra
Telefonnummer 040-641 95 61
anna-johanna.svantesson@kaka.se

Fredrik Nilsson - Controller
Telefonnummer 040-661 96 46
fredrik.nilsson@kaka.se

Agnes Broome Clason - Leverantörsreskontra
Telefonnummer 040-661 96 32
agnes.clason@kaka.se

Anders Öberg - IT-koordinator
Telefonnummer 040-641 95 67

Martin Aspegren - IT-koordinator
Telefonnummer 040-661 96 27

Malin Reineholm - Receptionist Lomma
Telefonnummer 040-641 95 00
malin.reineholm@kaka.se
 
Åsa Creutzer - Receptionist Örebro
Telefonnummer 019-21 97 00
Niclas Strand - Head of Warehouse and Distribution
Telefonnummer 040-641 95 71
niclas.strand@kaka.se

Magnus Svensson - Lager & Distributionschef Örebro
Telefonnummer 019-21 97 05
magnus.svensson@kaka.se

Tom Fylling - Arbetsledare
Telefonnummer 019-21 97 63
tom.fylling@kaka.se

Björn Färm - Arbetsledare
Telefonnummer 019-21 97 62
bjorn.farm@kaka.se

Henrik Hansson - Arbetsledare
Telefonnummer 019-21 97 79
henrik.hansson@kaka.se

Marcus Åkerman - Godsmottagning
Telefonnummer 040-641 95 78
marcus.akerman@kaka.se

Nicklas Klein- Transport & Exped.ansv
Telefonnummer 040-641 95 72
nicklas.klein@kaka.se

Christian Marbe - Lager & Exped.ansv
Telefonnummer 040-641 95 73
christian.marbe@kaka.se

Daniel Andersson - Arbetsledare
Telefonnummer 040-641 95 74
daniel.andersson@kaka.se

Kim Persson - Frysansvarig Lomma
Telefonnummer 040-641 95 77
kim.persson@kaka.se
Andreas Billing - Supply chain manager
Telefonnummer 040-661 96 35
andreas.billing@kaka.se

Cajsa Rosqvist Olsson - Operativ inköpare
Telefonnummer 040-641 95 42

Andreas Davidsson - Operativ inköpare
Telefonnummer 040-641 95 75

Maria Olofsson - Operativ inköpare
Telefonnummer 040-661 96 21
maria.olofsson@kaka.se

Håkan Ahlzén- Operativ inköpare
Telefonnummer 040-661 96 36
hakan.ahlzen@kaka.se

Dan Wickman - Operativ inköpare/Auditör
Telefonnummer 040-641 95 12

Malin Berghult - Varuflödesanalytiker
Telefonnummer 040-641 95 49

Stina Adamsson - Artikeladministratör
Telefonnummer 040-641 95 51
stina.adamsson@kaka.se

Tobias Danielsson - Transportkoordinator
Telefonnummer 040-641 95 45
tobias.danielsson@kaka.se
Loading
Loading